Samo četiri dana nakon pobede u derbiju, crveno-belima sledi težak ispit u Bačkoj Topoli. Crvena zvezda ima jasan plan da nastavi sa prolećnim nizom pobeda, ali u meču sa TSC-om neće moći da zaigra u najjačem sastavu.
Personalni problemi su usporili izbor startne postave, a neke poteze trener Miloš Milojević treba da povuče pred utakmicu. Nema dileme da mora da promeša karte i napravi nekoliko izmena u odnosu na sudar sa Partizanom.
Na spisku povređenih su Mirko Ivanić i Nemanja Milunović. Četiri žuta kartona ima Strahinja Eraković, a od starta u poslednjoj liniji uz Aleksandra Dragovića biće Stefan Leković. Talentovani štoper će prvi put ove sezone biti u startnoj postavi.
Jedan od problema još nije rešen. Aleksandar Katai nije potpuno spreman, a oporavak od povrede leđa nije gotov. Opcija je da jedan od najbiljih igrača možda ostane na klupi. Niko neće rizik, ali crveno-beli hoće nova tri boda.
Ovako izgleda projektovan sastav Crvene zvezde: Borjan, Vigo, Leković, Dragović, Rodić, Mijailović, Kanga, Bukari, Mitrović, Katai (Kangva) i Pešić.