Milan i dalje prvi. Torino pao na San Siru

Fudbaleri Milana, pobedili su ekipu Torina na San Siru u okviru 17. kola Serije A rezultatom 2:0 (2:0).

Oba gola, viđena su u prvom poluvremenu. Milan je poveo u 25. minutu golom Rafaela Leaa nakon asistencije Brahama Dijaza (1:0).

Samo 11 minuta kasnije, tačnije u 36. minutu, Milan je duplirao prednost. Nakon prekršaja Belotija u svom šesnaestercu nad Brahamom Dijazom, dosuđen je penal za ekipu Milana. Siguran je bio Frank Kesi (2:0).

U drugom poluvremenu, Milan je zadržao prednost, a promene rezultata nije bilo. Ostalo je 2:0.

Nakon jednoipomesečne pauze, Zlatan Ibrahimović je igrao poslednjih pet minuta, zamenivši Leaa.

Naš Saša Lukić, odigrao je celu utakmicu za ekipu Torina.

Milan je nakon ove pobede ostao na prvom mestu sa 40 osvojenih bodova. Torino zauzima pretposlednju, 19. poziciju sa 12 osvojenih bodova, isto koliko ima i Parma.

U narednom kolu narednog vikenda, Milan gostuje ekipi Kaljarija, dok Torino dočekuje Speciju.