Mesi i Argentina se okliznuli u duelu sa Čileom! (VIDEO)

Fudbalske reprezentacije Argentine i Čilea u noći između četvrtka i petka odigrale su meč petog kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Na kraju je meč završen bez pobednika, a rezultat na semaforu je glasio 1:1.

Nije se dalo Lionelu Mesiju i Argentincima koji su poveli u 23. minutu sa bele tačke, pogotkom upravo fudbalera Barselone, koji je gol posvetio preminulom Maradoni. Međutim, već u 36. minutu Aleksis Sančez izjednačio i postavio konačan rezultat utakmice.

Najzaslužniji za ovakav rezultat je golman gostiju Klaudio Bravo, koji je imao nekoliko neverovatnih intervencija.

Argentina je bila bolji protivnik, imala veliki broj šansi, ali su Bravo i okvir gola bili na strani Čileanaca. „Gaučosi“ su ovim bodom ostali na drugom mestu nakon pet utakmica sa 11 bodova, dok je Čile skupio svega pet.