LOŠE VESTI PRED FERENCVAROŠ: UEFA kaznila Crvenu zvezdu!

Fudbalski klub Crvena zvezda kažnjena je sa 20.000 evra, zbog nedozvoljenog skandiranja navijača na meču prvog kola Lige Evropa protiv Monaka, saopštila je Evropska fudbalska unija (UEFA). Crveno-beli su kažnjeni zbog skandiranja na meču koji je odigran 8. septembra u Beogradu, u kojem je Monako pobedio sa 0:1. Pored Zvezde, kažnjen je i Seltik sa … Nastavi sa čitanjem LOŠE VESTI PRED FERENCVAROŠ: UEFA kaznila Crvenu zvezdu!