Lojd i Beron srušili Zvezdu u Pioniru!

Košarkaši Crvene zvezde su na svom parketu poraženi od ekipe Zenita rezultatom 76:80 u okviru 18. kola Evrolige.

Od samog početka je šampion ABA lige bio veoma motivisan, što se najbolje ogleda u fenomenalnoj seriji domaćih.

Greatodds

Ipak, Zenit je uspeo da uzvrati do kraja prve deonice i to nizom 19:3 nakon koga je slavio u prvoj deonici.

U istom ritmu je ruska ekipa nastavila do kraja poluvremena, ali je ostala na minimalnoj prednosti.

Treća četvrtina nam je donela odličan odgovor Zvezde i najviše zahvaljujući Ostinu Holinsu i Nejtu Voltersu.

Ogromna borba, viđena je u poslednjih deset minuta kada je Zvezda maestralno odbranom odolela napadima Zenita.

Ipak, u produžecima se mnogo bolje snašla gostujuća ekipa, koja je ubacivala više.

Na meču se najviše istakao Bili Beron, koji je svom bivšem klubu ubacio 25 poena, dok ga je u njegovom timu pratio Džordan Miki sa tek 13 poena.

Što se tiče Crvene zvezde, Nejt Volters je uspeo da ubaci čak 21 poena, a odmah iza njega bio je Ostin Holinsa 15 ubačenih koševa.