Liverpul slavio u Londonu. Salah ponovo u formi

U okviru 21. kola Premijer lige, fudbaleri Liverpula pobedili su na gostovanju Vest Hem rezultatom 3:1 (0:0).

Već na zagrevanju, fudbaler Liverpula, Sadio Mane zadobio je povredu i nije odigrao meč.

Nakon lošeg prvog poluvremena, u drugom je viđeno četiri gola. Prvi gol, viđen je u 57. minutu. Džouns je asistirao Salahu, koji je maestralnim golom iskosa sa desne matirao Fabianskog (0:1).

U 68. minutu, Aleksander-Arnold je poslao dugačku loptu za Šaćirija. Švajcarac je sjajno uočio Salaha koji mu je poslao dijagonalu. Egipćanin je sjajno prihvatio loptu i postigao drugi gol na meču (0:2).

U 84. minutu, nakon fantastične akcije Čemberlena i Firmina, Englez je dodao do Vajnalduma na peterac koji je pogodio praznu mrežu (0:3).

Počasni gol za ,,Čekićare“ postigao je Doson udarcem glavom nakon centaršuta iz kornera (1:3).

Nakon ovog meča, Liverpul je na trećem mestu sa 40 osvojenih bodova, dok je Vest Hem na 5. mestu sa 35 bodova.

U prethodnoj utakmici, Lids je savladao Lester rezultatom 1:3 (1:1). Strelac gola za Lester, bio je Barns u 13. minutu, dok su golove za Lids postigli Dalas u 15. minutu, Bamford u 70. minutu i Harison u 84. minutu.