KOŠARKAŠI SRBIJE: Svesni smo posledica, više nemamo prava na kiks!

Srpska košarkša reprezentacija je u Nišu na veoma bolan način izgubila od Belgije i tako se odmakla korak dalje od plasmana na Svetsko prvenstvo. Jedan od boljih pojedinaca u srpskom timu, Aleksa Avramović, izneo je svoje utiske nakon meča: „Odigrali su agresivnu odbranu par zadnjih minuta i odneli pobedu. Poraz koji veoma boli, sada nemamo … Nastavi sa čitanjem KOŠARKAŠI SRBIJE: Svesni smo posledica, više nemamo prava na kiks!