KONAČNO: Publika u Srbiji se vraća na tribine! Evo i pod kojim uslovima!

14/06/2021

Prošlo je skoro godinu i po dana bez publike na stadionima i u dvoranama, pa su svi jedva čekali da se ponovo čuje navijanje, aplauzi, pa čak i zvižduci, samo da atmosfera nije kao sa treninga. Konačno je i ovo

Danska na krovu sveta

31/01/2021

Rukometaši Danske, novi su šampioni sveta u rukometu. Oni su u velikom finalu pobedili Švedsku rezultatom 26:24 (13:13). U prvom poluvremenu, viđena je ujednačena borba, a na poluvreme se otišlo nerešenim rezultatom (13:13). Junak pobede Danske, bio je golman Landin,

Švedska u finalu Svetskog prvenstva u Egiptu!

29/01/2021

Prvi finalista Svetskog šampionata u Egiptu je Švedska. Oni su u polufinalu ubedljivo pobedili Francusku rezultatom 32:26 (16:13). Švedska je bila bolji rival, a golman Skandinava je blistao. U nastavku meča, Francuska je uspela da priđe na 16:15, ali to

Danska posle drame u polufinalu

27/01/2021

Rukometaši Danske, prvi su polufinalisti Svetskog prvenstva koje se igra u Egiptu, pošto su izbacili Egipat posle boljeg izvođenja sedmeraca ukupnim rezultatom 39:38. Danska je na poluvremenu imala prednost od tri gola, a odgovor Egipta je stigao u drugom poluvremenu.

Hrvatska nije iskoristila pobedu Katara. Komšije bez nokaut faze

25/01/2021

U meču koji je prethodio utakmici Danske i Hrvatske, rukometaši Katara uspeli su da pobede Argentinu (26:25), iako su imali čak sedam golova zaostatka. Ova pobeda je trebala najviše rukometašima Hrvatske. Najbolji strelac reprezentacije Katara, bio je Karol Marc koji

Koliko tačno kilograma ima rukometna senzacija Mvubi?

19/01/2021

Za rukometnu reprezentaciju Konga je malo ko čuo, ali zato za reprezentativca ove zemlje su sada čuli mnogi. Svojim izgledom, odnosno kilažom je skrenuo pažnju na sebe, pa je pivot ove države Gotje Mvumbi Tjeri postao prava atrakcija Svetskog prvenstva

Bod kao pobeda. Srbija ponovo igra rukomet

09/01/2021

U okviru kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo 2022, rukometaši Srbije uspeli su da odigraju nerešeno protiv favorizovane Francuske 26:26 (12:15) u Kreteju. Srbija je imala prednost od početka meča, golovima Marsenića i Đorđića (2:4). Pogotkom Luke Karabatića, Francuska dolazi

Rukomet: Srbija pobedila favorizovanu Francusku u Zrenjaninu

05/01/2021

Rukometna reprezentacija Srbije je savladala reprezentaciju Francuske u Kristalnoj dvorani u Zrenjaninu rezultatom 27:24 u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koje je na programu 2022. godine. Selektor Toni Đerona je odlično sklopio tim od mladih igrača i iznenadio Francuze koji