Basket 3x3

Srbija je šampion sveta!

Reprezentacija Srbije u basketu postala je šampion sveta! Na takmičenju održanom u Rimu “orlovi” su u dramatičnoj završnici finala stigli do pobede protiv Rusije sa

BRAVO: Srbin je najbolji basketaš na svetu!

Reprezentativac Srbije u basketu Dejan Majstorović nalazi se na prvom mestu FIBA 3×3 rang liste igrača! Dejan Majstorović nije bez razloga tu gde jeste! On

Danilović i Krstić dočekali šampione Evrope!

Reprezentacija Srbije u basketu 3×3, koja je u nedelju uveče na Evropskom prvenstvu u Parizu osvojila zlatnu medalju i tako treći put postala šampion Evrope,

Basketaši u finalu Evropskog prvenstva!

Basketaši Srbije savladali su selekciju Rusije u polufinalu Evropskog prvenstva sa 18:13. Naši momci sa ovom pobedom uspeli su da se plasiraju u finale i

BULUT ODUŠEVIO AMERE: Njegov šut za četiri poena raspalio društvene mreže! (VIDEO)

Nakon Olimpijskih igara i bronzane medalje koju je osvojio sa Srbijom, srpski basketaš Dušan Domović Bulut okrenuo se novim izazovima i otišao u najjaču ligu

ODUŠEVIO AMERE: Bulut debitovao u najjačoj basket ligi na svetu! (VIDEO)

Bulut je zvanično najbolji basketaš svih vremena i odmah nakon Olimpijade je postao član BIG 3 ekipe “Power” koja je poražena od strane Kiler 3s

BRONZANI MOMCI: Srećni smo, ali i razočarani!

Naši basketaši su neočekivano izgubili od Rusije u polufinalu, ali su za utehu osvojili bronzanu medalju, što je sjajan uspeh i svakako su svi ponosni

Srbija razbila Belgiju za bronzu!

Basketaši Srbije uspeli su nakon neočekivanog poraza u polufinalu, da savladaju Belgiju sa 21:10 i osvoje treće mesto. Znatno bolje nego li meč u polufinalu,

Što smirenije moguće po bronzu!

Naši basketaši su u najmanju ruku neočikvano izgubili u polufinalu od Rusije, koja je zaslužujući njihovoj odličnoj, a našoj lošoj igri došla do finala. Mnogo

Basket je teška igra, ako ti nije dan neće biti dovoljno što si kvalitetniji!

Naša basket 3×3 selekcija poražena je u polufinalu od selekcije Rusije rezultatom 21:10. Jednostavno nije išlo, Rusi su u meč ušli veoma čvrsto i svesni