14 sati ranije

Fudbalska reprezentacija Srbije napredovala je za jedno mesto u odnosu na prethodnu FIFA rang listu, koja je izašla 12. avgusta. Naša reprezentacija na najnovijoj listi Međunarodne fudbalske asocijacije FIFA zauzima 28. mesto sa 1.516 bodova. Belgijska selekcija je i dalje

Najbolji strelac reprezentacije Srbije svih vremena danas slavi rođendan!

15 sati ranije

Srpski reprezentativac i napadač Fulama Aleksandar Mitrović izabran je u tim  kola engleskog Čempionšipa, a u pitanju je kolo broj sedam. Da stvar bude bolja, najbolji strelac naše reprezentacije svih vremena danas slavi svoj 27. rođendan i bolji poklon nije

KATAR NIJE DALEKO: Ovo su šanse Srbije za plasman na Svetsko prvenstvo!

1 sedmica ranije

Srbija nije više lider grupe, nakon kiksa protiv Irske. Portugal sada ima otvoren put ka direktnom plasmanu u Katar, ali je naša selekcija gotovo izvesno obezbedila drugo mesto i plasman u baraž za Mondijal, koji će biti potpuno drugačiji od

KAKAV MALER: Srbija auto-golom Milenkovića ostala bez tri boda! (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije večeras nije imala sreće, najblaže rečeno! Pred sam kraj meča ispuštena su tri boda auto-golom Milenkovića. Konačan rezultat Republika Irska – Srbija 1:1. Reprezentacija Srbije remizirala je sa Republikom Irskom u Dablinu 1:1 u okviru kvalifikacija za

PROBLEMI ZA ORLOVE: Oslabljeni protiv Irske!

Fudbalska reprezentacija Srbije večeras igra u Dablinu protiv Irske, a duel počinje u 20.45 časova. Selektor Dragan Stojković Piksi ipak neće moći da računa na sve igrače. U subotu su se protiv Luksemburga povredili Aleksandar Mitrović i Matija Nastasić. Oni

STOJKOVIĆ PRED IRSKU: Želimo da pobedimo!

Fudbalska reprezentacija Srbije sutra igra meč protiv Irske od 20.45 časova u Dablinu za plasman na Mundijal u Kataru 2022. godine. Povodom tog duela, selektor Srbije Dragan Stojković Piksi govorio je za medije pred sutrašnji meč sa tom reprezentacijom. On

SJAJNA VEST: Mitrović putuje u Dablin!

2 sedmice ranije

Aleksandar Mitrović će se naći u avionu za Dablin sa saigračima iz reprezentacije. On je u subotu u meču sa Luksemburgom doživeo tešku povredu na licu, zbog čega je morao da napusti teren u finišu utakmice. Ipak, Aleksandar Mitrović će

Piksi zabrinut zbog povrede Mitrovića

Srbija je pobedom od 4:1 (2:0) nad Luksemburgom preuzela vođstvo u grupi za Mundijal, boljom golom razlikom u odnosu na Portugal. Selektor Dragan Stojković je bio zadovoljan igrom i pristupom svog tima. “Uspeli smo da ostvarimo cilj, da se pobedi i osvoje nova tri boda. Prvo poluvreme je

Ubedljiva pobeda Srbije protiv Luksemburga! (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je selekciju Luksemburga sa 4:1 u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Srbija je povela u 22.minutu kada je Milinković-Savić proigrao Mitrovića, a ovaj matirao golmana gostiju za radost domaće publike. U 35. minutu bilo je 2:0 za Srbiju strelac je ponovo bio Mitrović, a

Poluvreme: Sjajna Srbija, dva gola Mitrovića (VIDEO)

U toku je meč izmedju reprezentacije Srbije i Luksemburga, a rezultat na poluvremenu je 2:0 u korist Orlova. Srbija je povela u 22.minutu kada je Milinković-Savić proigrao Mitrovića, a ovaj matirao golmana gostiju za radost domaće publike. U 35. minutu