Rezultati

Lisice pobedile na King Paueru

16/01/2021

U okviru 19. kola Premijer lige, fudbaleri Lestera pobedili su Sautempton rezultatom 2:0 (1:0). Najbolju priliku za Svece, imao je Adams, čiji je udarac odbranio

Čelsi minimalcem slavio protiv Fulama

16/01/2021

U okviru 19. kola Premijer lige, fudbaleri Čelsija. pobedili su ekipu Fulama rezultatom 0:1 (0:0). Prvo poluvreme, proteklo je u inicijativi Čelsija, ali je Fulam

,,Black Country derby“ pripao Vest Bromviču

16/01/2021

U prvoj utakmici 19. kola Premijer lige, fudbaleri Vest Bromvič Albiona, pobedili su Vulvs na ,,Molinou“ nakon preokreta rezultatom 2:3 (2:1). Već u osmom minutu,

Ozil napustio Arsenal

16/01/2021

Nemački fudbaler Mesut Ozil više nije član Arsenala. Dogovor između Arsenala i Ozila nije postignut zato što Nemcu nisu ispunjeni zahtevi- da mu se isplate

Bez pobednika na ,,Dragau“

16/01/2021

U meču 14. kola Portugalske Primere, fudbaleri Porta i Benfike, odigrali su nerešeno na ,,Dragau“ 1:1 (1:1). Benfika je povela u 17. minutu. Nakon centaršuta

Ubedljiv poraz Crvene zvezde u Valensiji

15/01/2021

Košarkaši Crvene zvezde, poraženi su u meču 20. kola Evrolige od ekipe Valensije rezultatom 91:71 (49:42). Crveno-beli su meč otvorili poenima Dobrića, ali je domaća

Laciju pripao ,,Derbi dela Kapitale“

15/01/2021

U derbiju 18. kola Serije A, Lacio je savladao ekipu Rome na Olimpiku rezultatom 3:0 (2:0). Tako je ovo treći vezani trijumf ekipi Lacija od

Fenerbahče vezao petu pobedu. Barseloni derbi protiv CSKA

15/01/2021

U okviru 20. kola Evrolige, Fenerbahče je pobedio u jednom od derbija kola ekipu Panatenaikosa rezultatom 100:74 i na taj način vezao petu uzastopnu pobedu.

Milojeviću bod u derbiju. Da li će ostati trener Al Ahlija ?

15/01/2021

U okviru 13. kola saudijske premijer lige, fudbaleri Al Ahlija, koje sa klupe predvodi Vladan Milojević odigrao je nerešeno (0:0) protiv vodeće ekipe Al Hilala.

Novi tripl dabl Nikole Jokića i pobeda Denvera

15/01/2021

U noći iza nas, Nikola Jokić je pružio fantastičnu partiju, a Denver je na svom terenu pobedio Golden Stejt 114:110. Jokić je u prvom poluvremenu