Katai sa ”kreča” doneo Zvezdi važnu pobedu! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Bragu u Beogradu rezultatom 2:1 u okviru grupe F Lige Evrope.

Braga je nešto više držala loptu u nogama, ali osim četiri udarca sa distance ništa nije napravila sve do pred kraj poluvremena kada je u dva navrata zaista bilo opasno pred golom Milana Borjana. Jednom je u poslednjem trenutku reagovao Aleksandar Dragović, drugi put je Mineiro iz mrtvog ugla pogodio stativu.

Ponovo je Zvezda imala sreće kada je Mineiro pogodio prečku, nakon toga je Dioni pogodio golmana u situaciji “jedan na jedan”, to kao da je najavilo ono što će se dogoditi u 75. minutu.

Kanga je izveo korner Rodić sjajnio skočio i Zvezda je povela sa 1:0.

Radost nije dugo trajala, samo minut kasnije Sanogo je dao poprečnu loptu Galeno to iskoristio i matirao Borjana za 1:1.

U 85. minutu Ivanić je krenuo u solo prodor srušen je u 16.metara glavni sudija je pokazao na belu tačku, a sjajni Aleksandar Katai posalo loptu u jednu, a golmana Brage u drugu stranu za pobedu Zvezde.