Kakav meč na Banovom Brdu! Šest golova, nekoliko preokreta i još mnogo toga…

Srpski fudbal je sve efikasniji i utakmice su sve neizvesnije, a tako je bila i ova danas na Banovom brdu. Čukarički je stekao solidnu prednost, zatim gubio, a onda u 98. minutu izvukao bod za konačnih Čukarički – Vojvodina 3:3 (2:0).

Več na samom startu, posle 12 minuta igre, ekipa sa Banovog Brda je imala dva gola prednosti naspram ekipe iz Novog Sada. Posle gola Birmančevića, u strelce se upisao i Ćirković. Imali su do kraja i pogođenu prečku, pa se tada činilo da je Vojvodina u jako lošoj situaciji.

Na samom startu drugog poluvremena, bivši fudbaler Crvene zvezde Srđan Mijailović, dobio je u 47. minutu drugi žuti karton i morao je da napusti teren.

Onda je usledio veliki šok za doomaću ekipu, Vojvodina je postigla dva gola u razmaku od jedne minute! Vukadinović je smanjio rezultat sa bele tačke, a Stojković odmah nakon toga izjednačio. Potpuni preokret doneo je Veljko Simić, takođe bivši igrač Crvene zvezde u 80. minutu.

Ekipa Nenada Lalatovića je bila blizu pobede, a nakon poraza od TSC-a i loše atmosfere u ekipi, ova pobeda bi im odlično došla. Međutim, u osmom minutu nadoknade Čolović je sjajnim udarcem pogodio za izjednačenje i konačan rezultat. Neposredno pre toga, šou je imao i Lalatović. Utrčao je u teren kako bi opomenuo glavnog sudiju Milanovića da je vreme za kraj, pa mu ovo neće lako pasti.