Juventus pobedom bliži vrhu. Trijumf sa igračem više

Fudbaleri Juventusa, pobedili su na svom stadionu ekipu Sasuola rezultatom 3:1 (0:0). Ovo je treća pobeda ,,Stare dame“ u 2021. godini.

Na poluvreme se otišlo rezultatom 0:0, a kod gostiju, Obiang je dobio direktan crveni karton u nadoknadi prvog poluvremena.

Juventus je već na startu iskoristio prednost igrača više. U 51. minutu, Juventus je poveo udarcem Danila sa oko 25 metara (1:0).

Sasuolo je uspeo da poravna rezultat sa igračem manje. Strelac je bio Defrel na asistenciju Traorea (1:1).

U 82. minutu, Juventus je došao do nove prednosti. Nakon centaršuta po zemlji Frabota sa leve strane, lopta je preskočila odbranu Sasuola i došla do Ramzija koji je bio sam na petercu i postigao gol (2:1).

Sasuolo je krenuo na sve ili ništa, a Kristijano Ronaldo je udarcem iskosa sa desne strane u drugom minutu nadoknade postavio konačan rezultat  (3:1).

Naš Filip Đuričić, odigrao je prvo poluvreme za ekipu Sasuola.

Nakon ove pobede, Juventus se nalazi na 4. mestu sa 33 osvojena boda, dok je Sasuolo na 7. mestu sa 29 bodova.

Juventus u narednom kolu dočekuje Đenovu, dok Sasuolo dočekuje Spal.