Juventus i Napoli podelili bodove u derbiju kola Serije A! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa i Napolija podelili su bodove u 20. kolu Serije A odigravši u Torinu 1:1 (0:1).

Greatodds

Napoli je odoleo, iako je domaćin napadao u naletima, pritiskao, imao više opasnijih pokušaja..

Uprkos tome, ekipa iz Napulja je povela zahvaljujući Drisu Mertensu. Odložio mu je loptu Mateo Politano, a udarac kroz nekoliko protivničkih fudbalera u 23. minutu završio je iza leđa Ščensnog i De Lihta koji se našao na gol-liniji.

Juvnutse je kreirao nekoliko prilika preko Bernardeskog, ali bez konkretnih prilika. Isto takvih nije bilo ni od Alvara Morate, a jedini koji je opravdao očekivanja bio jes Federiko Kjeza.

Italijanu se ta upornost i isplatila na kraju. Postigao je lep gol za izjednačenje u 54. minutu i momentalno posle povratka na teren od povrede imao je značajan doprinos.

Juve je u tom periodu ozbiljno pritiskao, mogli su do preokreta, ali je Ospina bio koncentrisan i nije dozvolio da domaćin pobedi.