Juventus i Inter bez golova. „Stara dama“ u finalu Kupa Italije (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa su se plasirali u finale Kupa Italije. Oni su u revanšu u Torinu odigrali nerešeno rezultatom 0:0 protiv Intera i tako sačuvali prednost iz prvog meča gde su slavili rezultatom 2:1.

Crno-belima iz Torina je bio dovoljan prošlonedeljni rezultat od pre nedelju dana na “Đuzepe Meaci”. Inter je imao terensku inicijativu, ali nisu uspeli da ugroze gol domaćih.

Romelu Lukaku je imao jednu lepu priliku u prvom poluvremenu, kada je grudima pokušao da sprovede loptu u mrežu protivnika.

Najbolju šansu za Juventus imao je Kristijano Ronaldo u drugom poluvremenu. Portugalac je sam izašao ispred golmana Handanovića, ali je ostao nepromenjen rezultat.

Juventus će igrati u finalu za svoj 14. pehar u Kupu Italije. Protivnik će mu biti bolji iz meča Atalanta i Napoli. U prvom meču u Napulju nije bilo golova, a revanš se igra sutra od 20:45 u Bergamu.