Junajted strepeo protiv fenjeraša

Fudbaleri Mančester Junajteda, pobedili su ekipu Šefild Junajteda na stadionu Bramel Lejn rezultatom 2:3 (1:2) u poslednjoj utakmici 13. kola Premijer lige.

Šefild je došao do vođstva u petom minutu. Bivši golman Šefild Junajteda, Henderson nije uspeo da uhvati loptu, a Burk je uspeo da doda do Mekgoldrika koji pogađa praznu mrežu (1:0).

U 26. minutu, Lindelof je sa svoje polovine poslao dugačku loptu do Rašforda, on je na ivici šesnaesterca perfektno prihvatio i sjajnim udarcem doneo gostima izjednačenje (1:1).

U 33. minutu, Marsijal uz dosta sreće donosi vođstvo Mančesteru (1:2).

U 51. minutu, prelepa akcija Mančester Junajteda koju je počeo Pogba. Okrenuo je Ampadua i dodao loptu do Bruna Fernandeša koji je petom proigrao Grinvuda. Njega je zaustavio Stivens, ali je sudija Oliver pustio prednost. Rašford je nastavio akciju, dodao do Fernandeša, a on prosledio loptu Marsijalu koji je sjajno uočio Rašforda koji se ubacio iz drugog plana, dodao mu, a on udarcem iz prve sa ivice šesnaesterca povećava na (1:3).

U 87. minutu, Flek je izveo korner, a najviši u skoku bio je Mekgoldrik (2:3).

To je bio konačan rezultat. Nemanja Matić odigrao je celu utakmicu za ekipu iz Mančestera.

Ovom pobedom, Mančester Junajted se našao na šestom mestu sa 23 boda, ali i utakmicom manje. Šefild je i dalje poslednji sa jednim osvojenim bodom.

U narednom kolu, Mančester Junajted na Old Trafordu u nedelju dočekuje Lids, dok Šefild Junajted gostuje Brajtonu.

U prethodnom meču koji je počeo u 19 časova, Aston Vila i Barnli, odigrali su 0:0 na Vila Parku.

Aston Vila se nalazi na 11. poziciji sa 19 osvojenih bodova, dok je Barnli na 17. mestu sa 10 osvojenih bodova.

U nedelju, Aston Vila gostuje ekipi VBA u nedelju, dok Barnli u ponedeljak dočekuje ekipu Vulvsa.