Junajted nije dugo čekao. Samo nekoliko sati pošto je Harijet Robson, devojka Mejsona Grinvuda objavila fotografije krvavog lica i modrica po telu uz optužbe za zlostavljanje, klub sa Old Traforda je suspendovao 20-godišnjeg fudbalera.
Njegova devojka je objavila u audio snimak u kojem se čuje muški glas kako je tera na seks, dok ona odbija. Ona je kasnije tokom dana sve objave obrisala.
Odmah je reagovala mančesterska policija saopštenjem da je počela istragu i da pokušava da utvrdi sve okolnosti. Klub je objavio da je Grinvud do daljeg isključen iz ekipe i da neće moći ni da trenira.
Mejson Grinvud je dete Mančester junajteda. Do sada je za jedini klub čiji je dres nosio odigrao 129 utakmica, postigao 35 golova i upisao 12 asistencija.
ŠOK: Nije za one sa slabim želudcem, Grinvud pretukao devojku?! (FOTO)