Još jedan teniser ne putuje u Australiju!
Austrijski teniser Dominik Tim propušta ATP Kup i turnir u Sidneju. Austrijski teniser je propustio veći deo nedavno završene sezone, a po svemu sudeći ni početak nove mu neće proteći kako je zamislio. „Posle razgovora sa timom, odlučio sam da se vratim u Austriju, umesto da odmah putujem u Australiju. Nažalost, prehladio sam se (negativan … Nastavi sa čitanjem Još jedan teniser ne putuje u Australiju!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili