JOKIĆ HEROJ: Sprečio poraz svoje ekipe blokadom u poslednjim sekundama! (VIDEO)

Košarkaši Denver Nagetsa pobedili su Golden Stejt Voriorse rezultatom 89:86 u jako neizvesnoj završnici.

Fantastično je Denver ušao u meč, diktirali su tempo u prvom poluvremenu koje se završilo visokim rezultatom u korist gostiju 60:36.

Greatodds

Ipak, probudili su ratnici u drugom poluvremenu. Počeli su da pljušte poeni, a oni su bili na korak od velikog preokreta.

Ipak, Nikola Jokić je još jednom dokazao da nije bez razloga lider Nagetsa i MVP NBA lige.

Pred sam kraj meča, Golden Stejt je imao napad za izjednačenje, ali srpski centar je to sprečio fantastičnom blokadom.

Nikola Jokić je meč završio sa 22 poena, 18 skokova i četiri asistencije i ponovo je bio najefikasniji igrač u svom timu.

U Golden Stejt Voriorsima najviše poena je postigao Stef Kari (23),  a istakao se i Vigins (21).

Nemanja Bjelica je postigao pet poena, imao osam skokova i jednu asistenciju.