JAGO SE OGLASIO PRED DERBI: Vreme je!

Ostalo je još vrlo malo do početka prvog „večitog“ košarkaškog derbija ove sezone, a uzbuđenje raste i među igračima. Jago Dos Santos nije odoleo da se ne oglasi na društvenim mrežama, pa je na „Tviteru“ objavio snimak iz popularne animirane serije „Zmajeve kugle“. Likom Gokua i uz poruku „vreme je“, nagovestio je da je ozbiljno … Nastavi sa čitanjem JAGO SE OGLASIO PRED DERBI: Vreme je!