INTER OSVOJIO SUPERKUP: Sančez heroj pogotkom u 120. minutu! (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su Juventus na svom terenu golom pre poslednjeg sudijskog zvižduka sa 2:1.

Kao i mnogo puta preko ovoga, sve je išlo ka tome da finale ode u izvođenje jedanaesteraca. Ipak, Juventus je olako ispustio priliku da jubilarni deseti put dođe do ovog trofeja.

Greatodds

“Stara dama” je povela golom Mekenija u 25. minutu. Ipak, njihova radost nije predugo trajala pošto je Lautaro Martinez u 35. izjednačio sa bele tačke.

Do samog kraja nismo videli neku izglednu priliku i meč je otišao u produžetke. A tamo, šok za Juventus!

Kada su već pripremili izvođače jedanaesteraca sa svoje timove, usledila je jedna jako loša reakcija u odbrani Juvea, a najspretniji je bio Aleksis Sančez i pogotkom u 120. minutu doneo Interu prvi trofej ove sezone!