Igrači Lidsa pokazali šta misle o Superligi i uzeli bod Liverpulu! (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula nisu uspeli da nastave dobru seriju u Premijer ligi pošto su u poslednjem meču 32. kola odigrali nerešeno 1:1 (0:1) protiv Lidsa.

Igrači Lidsa su pre meča izašli u majicama na kojima je pisalo da se jasno protive novom takmičenju Superligi, a kako je Liverpul jedan od učesnika i osnivača, poruka je i više nego jasna.

Strelac prvog gola na meču bio je Sadio Mane u 31. minutu nakon asistencije Trenta Aleksander-Arnolda.

Pre vodećeg gola šansu za Liverpul je propustio Tijago Alkantara u 5. minutu utakmice, a nakon pogotka priliku nije iskoristio ni napadač Roberto Firmino, pa se može reći da „redsi“ žale za tri boda.

Kako se meč bližio kraju domaćin je sve više pritiskao gol Liverpula, a to im se isplatilo u 87. minutu kada je Dijego Ljorente savladao Alisona za konačnih 1:1.

Bivši defanzivac Real Sosijedada je sjajno skočio u petercu „redsa“ nakon kornera i tako doneo veliku radost izabranicima Marsela Bijelse.

Liverpul je tako prekinuo seriju od tri pobede i sada je spao na šesto mesto, dok je Lids nastavio seriju bez poraza koja je sada porasla na pet mečeva.