Ibrahimović nakon povrede: „Još sam jači, igraću još par godina“!

Vratio se Ibrahimović na teren, posle skoro godinu dana. Odigrao je u pobedi Milana nad Atalantom 15-ak minuta, a ističe da se oseća da još može da igra nekoliko sezona. „Osećam se kao Nikola Jokić u NBA. Spreman sam da vam dam poklon. Ako se budem osećao isto kao danas, nastaviću da igram još nekoliko … Nastavi sa čitanjem Ibrahimović nakon povrede: „Još sam jači, igraću još par godina“!