Honda i Red Bul produžavaju saradnju do 2025. godine!

Partnerstvo Red Bula i Honde doživljava najbolje trenutke. Prošle sezone osvojena je titula u konkurenciji vozača, a ove se smeši dupla kruna. Stoga i ne čudi nastavak saradnje dva giganta automoto sporta. Iako je japanska kompanija zvanično napustila Formulu 1 prošle godine, oni su nastavili da snabdevaju Red Bul agregatima i inženjerskim osobljem. Prvobitno je … Nastavi sa čitanjem Honda i Red Bul produžavaju saradnju do 2025. godine!