Hetafe napravio iznenađenje i nakon 10. godina savladao Real! (VIDEO)

U malom gradskom okršaju u pregrađu Madrida Hetafe je sa minimalnih 1:0 pobedio Real. Gol odluke postigao je Unal u 9. minutu.

Bila je to prva prava prilika kada je Turčin pobegao Militau i zatresao mrežu rivala. Posle toga Real je dominirao na terenu, ali je bio naoružan samo ćorcima.

Greatodds

U 16. minutu pokušao je Modrić, ali je golman Hetafea bio na mestu. Samo dva minuta kasnije Hrvat je još jednom okušao šut, ali je lopta završila na prečki. Do kraja prvog dela udarac je oprobao Kros, igrao se 20 minut, ali je Nemac bio neprecizan.

Hetafe je u drugom poluvremenu prvi zapretio, ali je udarac Ramireza odbranio Kurtoa. Real je blizu izjednačenja bio u 91. minutu, ali je Sorija odbranio šut Iska. Na kraju 1:0 za Hetafe.

U redovima domaćina igrala su oba srpska reprezentativca Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović. Kod Reala nije bilo Luke Jovića koji je zaražen koronavirusom.