Het-trik Mitrovića za poluvreme!

Srpski napadač Aleksandar Mitrović nastavlja fantastičnu sezonu u Engleskoj i sada je kompletirao het-trik u prvom poluvremenu utakmice Fulama i Svonsija. Mitrović je postigao tri pogotka za vođstvo svog tima 3:1, čime je već stigao do 10 golova u Čempionšipu.

U derbiju 10. kola drugog po jačini engleskog takmičenja, “kotadžeri” su verovatno rešili pitanje pobednika u prvih 45 minuta, najviše zahvaljujući srpskom centarforu.

“Mitrogol” je doneo prednost domaćinu u 12. minutu, kada je sjajno zalomio čuvara i rutinski pogodio mrežu.

U 32. je sjajno reagovao na ubacivanje sa levog boka, da bi u samom finišu poluvremena doneo velikih 3:1 na pauzi.

Sada je centaršut došao sa suprotne strane, ali je reakcija bila jednako impresivna.

Mitrović na svom kontu sada ima 10 golova i prvi je strelac Čempionšipa, pošto je prestigao Breretona iz Blekburna koji je postigao devet.