Hari Kejn bi mogao da odbije da započne pripreme sa Totenhemom, ukoliko ne postigne dogovor oko sopstvene prodaje sa Danijelom Levijem.
Jedan od pouzdanijih novinara i izvora, otkrio je danas da saigrači u reprezentaciji Engleske imaju opravdanu sumnju da bi Kejn mogao da odbije da započne pripreme za novu sezonu ukoliko Totenhem odbije da ga proda Sitiju.
Kejn veruje da bi Danijel Levi trebalo da prihvati ponudu od 100 miliona funti i da mu dozvoli da ode u Mančester Siti. Ukoliko se to ne dogodi, Kejn bi mogao da primeni recept Gereta Bejla, koji je na neki način naterao Levija da prihvati ponudu Real Madrida 2013. godine.
Harry Kane’s team-mates believe he may not attend Tottenham training in bid to force Man City move | @Matt_Law_DT reports https://t.co/iSgZsD5sg3
— Telegraph Football (@TeleFootball) July 16, 2021
Valjda je bolje i to nego nezadovoljan igrač u timu.
Nuno Espirito Santo je u petak na konferenciji jasno dao do znanja da računa na Harija Kejna i da čeka da se vrati sa odmora i počne da trenira.
“Hari je naš igrač i tačka. Nema potrebe pričati o bilo čemu drugom. Sada je vreme da povrati energiju, da se odmori. Kada se vrati, pričaćemo. Imali smo već jedan lep razgovor, ali je sada vreme da se odmori i priprei za sve što sledi. Optimista sam i jedva čekam da se i on pridruži grupi i da radimo zajedno”, rekao je Santo, novi menadžer Totenhema.
Ostaje nam da vidimo šta će se dalje dešavati.