Golovi Harija Kejna za istoriju! Totenhem ispustio tri boda u finišu meča (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema ispustili su važnu pobedu u Premijer ligi pošto su u 30. kolu odigrali nerešeno protiv Njukasla na „Sent Džejms Parku“ 2:2 zahvaljujući primljenom golu u finišu meča.

Domaći su do vođstva došli u 28. minutu kada je brazilski napadač Žoelinton postigao gol.

Bivši fudbaler Hofenhajma je iskoristio veliku konfuziju u odbrani „pevaca“ donevši veliku radost timu koji se bori za opstanak u Premijer ligi.

Radost na licima izabranika Stiva Brusa trajala je svega dva minuta pošto je već u 30. minutu Hari Kejn na neobičan način sproveo loptu u mrežu domaćih nakon asistencije Đovanija Lo Selsa.

Potpuni preokret usledio je samo četiri minuta kasnije kada je ponovo Hari Kejn postigao lep gol nakon asistencije Ndombelea.

Engleski fudbaler je tako ušao u istoriju Premijer lige kao najbolji strelac jednog kluba na gostujućim terenima.

Delovalo je da će ovaj meč biti završen pobedom Totenhema, ali je zlata vredan bod Njukaslu doneo Džo Vilok u 86. minutu nakon velike greške u odbrani gostiju.

Totenhem je ovim remijem propustio priliku da prestigne Čelsi, dok je Njukals sa osvojenim bodom pobegao Fulamu na plus tri u danu kada ekipa našeg Aleksandra Mitrovića igra važan meč protiv Aston Vile.