Fudbalerke srbije remizirale sa Poljskom!
Fudbalerke Srbije ni iz drugog pokušaja nisu uspele da „pokore“ reprezentaciju Poljske u B diviziji Lige nacija, ali su posle beogradskih 1:1 (0:1), u četvrtom kolu grupe 3, zadržale kakvu-takvu nadu u osvajanje prvog mesta i direktan prolazak u najjaču diviziju. Željne revanša za prošlonedeljni poraz, izabranice Dragiše Zečevića istrčale su naoštrene kao osice na … Nastavi sa čitanjem Fudbalerke srbije remizirale sa Poljskom!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili