Fernandeš ne namerava da stane. Podela bodova na King Paueru

Već u drugom minutu, velika šansa za Mančester Junajted. Bruno Fernandeš je centrirao, Markus Rašford je bio neometan na pet metara od gola, ali je njegov šut glavom otišao preko gola.

Mančester Junajted je do prednosti stigao u 23. minutu. Džejms je centrirao po zemlji iskosa sa desne strane u šesnaesterac, tu loptu je potkačio Bruno Fernandeš, taman toliko da lopta dođe do Rašforda. Šutirao je sa 11 metara smireno u desni ugao golmana Šmajhela (0:1).

U 31. minutu, Lester je izjednačio. Medison je dodao do Barnsa, koji je šutirao sa oko 20 metara neodbranjivo za golmana De Heu.

Rezultatom 1:1 se otišlo na odmor.

U 60. minutu, Markus Rašford je šutirao sa desetak 15-ak metara, a Šmajhel je fantastično intervenisao.

Samo minut kasnije, Marsijal je dobio loptu sa svoje polovine, svi su u tom trenutku stali, očekujući da sudija Majk Din svira ofsajd, a Marsijal je izašao sam ispred Šmajhela i ostigao gol. Međutim, gledao se VAR i gol je poništen.

U 75. minutu, Solskjer je uveo Kavanija umesto Marsijala.

U 78. minutu, Kavani je sjajno uposlio Bruna Fernandeša koji je izbegao ofsajd zamku i šutirao precizno iskosa sa desne strane, a lopta je završila u mreži (1:2).

Lester je krenuo ofanzivno, a trener Lestera Brendan Rodžers je u igru uveo Pereza.

U 85. minutu, upravo je Perez centrirao po zemlji sa desne strane, a Vardi je šutirao iz prve. Lopta je na tom putu pogodila Tuanzebea i završila u mreži Mančester Junajteda (2:2).

Do kraja nije bilo izglednih prilika. Konačan rezultat 2:2 (1:1).

Mančester Junajted se nalazi na trećem mestu sa 27 osvojenih bodova, dok je Lester na drugom sa bodom više.

U narednom kolu, Mančester Junajted u utorak dočekuje Vulvse, dok Lester u ponedeljak gosutje na Selhurst parku ekipi Kristal Palasa.