Fenerbahče slavio protiv Olimpijakosa!

Đorđevićev tim je večeras slavio i prekinuo seriju pobeda Olimpijakosa. Na kraju rezultat 94:80 (11:17, 25:22, 30:20, 28:21).

Nisu baš večerašnji rivali bili napadački raspoloženi u prvoj četvrtini. Promenilo se to do kraja poluvremena, obe ekipe su pronašle napadački ritam, smenjivale se u periodima bolje igre, a na pauzu se otišlo rezultatom 36:39.

Greatodds

Raspucao se Fenerbahče u nastavku, ali su crveno-beli imali odgovor na to, ukradena lopta i koš, pa onda i trojka Gudurića za prednost Fenerbahčea i činilo se da Olimpijakos sve teže drži priključak.

Nova trojka Gudurića započela je seriju poena kojom se njegova ekipa potpuno odlepila, najbolja partija u sezoni, u smislu šuta za tri, rezultirala je ubedljivom pobedom.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Mahmutoglu sa 17 poena, među nekolicinom igrača sa odličnim učinkom je i Gudurić sa 11 poena i pet asistencija. Kod gostiju su po 14 poena postigli Dorsi i Slukas.