ERGIN ATAMAN: „Rekao sam to da bih motivisao igrače i sve u klubu“!
Ergin Ataman odveo je Panatinaikos na fajnal-for Evrolige. Posle poraza od Makabija na startu četvrtfinalne serije je izjavio pred kamerama da će otići iz kluba ako ne odu na F4″, ali izgleda da to nije stvarno i mislio. „Bili som fokusirani na uspeh, iznervirao sam se, bio sam razočaran. Rekao sam to da bih motivisao … Nastavi sa čitanjem ERGIN ATAMAN: „Rekao sam to da bih motivisao igrače i sve u klubu“!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili