Drama u Zagrebu pripala Olimpiji! (VIDEO)

Košarkaši Cedevita Olimpije u 13. kolu ABA lige u Zagrebu su pobedili ekipu Cibone rezultatom 82:79

Domaći su na minut i po pre kraja imali tri poena prednosti (79:76), ali je Cedevita Olimpija serijom 6:0 preokrenula i upisala izuzetno važnu pobedu u borbi za vrh tabele.

Greatodds

Cibona je bolje počela utakmicu, u većem delu prvog poluvremena imala je prednost, ne veću od četiri poena, ali su gosti u trećoj deonici serijom 12:2 prvi i jedini put obezbedili dvocifreni plus – 52:42.

Ekipa Vladimira Jovanovića je, ipak, uspela da se vratio serijom 16:4 i u poslednju četvrtinu uđe sa tri poena viška 61:58. Cibona je održavala prednost sve do finiša, koji je pripao Olimpiji.

Ljubljančane u sledećem kolu očekuje gostovanje u Novom Mestu, a Cibona dočekuje Mornar.