Čak osam golova na Đuzepe Meaci. Inter na prvom mestu

Fudbaleri Intera pobedili su u okviru 15. kola Serije A ekipu Krotonea rezultatom 6:2 (2:2) na stadionu Đuzepe Meaca.

Krotone je poveo već u 12. minutu, a strelac gola, bio je Zanelato (0:1).

Samo osam minuta kasnije, Lautaro Martinez je iskoristio asistenciju Lukakua i zakucao loptu u mrežu (1:1).

U 31. minutu, Inter dolazi do vođstva. Barela je centrirao po zemlji iskosa sa leve strane, a Marone je smestio loptu u sopstvenu mrežu (2:1).

U 36. minutu, Vidal je napravio prekršaj u svom šesnaestercu napravio prekršaj, a sudija je pokazao na belu tačku. Siguran izvođač penala, bio je Golemić (2:2). Tim rezultatom se otišlo na odmor.

U 57. minutu, Inter je došao ponovo do vođstva. Brozović je asistirao Martinezu, koji je primio loptu na levoj strani iskosa i jakim udarcem vraća Inter u vođstvo (3:2).

U 64. minutu, Lukaku je pogodio za (4:2).

U 75. minutu, Lukaku je morao da izađe van terena zbog povrede, a stepen povrede, još uvek se ne zna.

U 78. minutu, Perišić je šutirao, ali se lopta odbila do Martineza koji je povisio na (5:2).

Konačnih (6:2) za Inter, postavio je Hakimi, koji je snažno šutirao sa 18 metara i savladao golmana Kordaza.

Nakon ovog kola, Inter se nalazi na prvom mestu sa 36 osvojenih bodova, dok je Krotone na poslednjem mestu sa samo devet osvojenih bodova.