Borusija na šokantan način odnela ceo plen iz Frankfurta!(VIDEO)

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda posle velikog preokreta su slavili u Frankfurtu nad Ajntrahtom 3:2 u utakmici 18. kola nemačke Bundeslige.

Ajntraht je bio blizu da udalji “milionere” iz borbe za titulu šampiona, na krilima Filipa Kostića i Rafaela Santosa Borea, ali su gosti za 20 minuta napravili nestvaran preokret.

Greatodds

I ostali u trci za “salatarom”, kakvoj-takvoj, pošto je Bajern opet na šest bodova prednosti.

Kostić je plesao u prvom poluvremenu, namestio prvi gol Boreu u 15. minutu kada je iz prekida idealno centrirao, a Kolumbijac pogodio, a i ubrzo kod drugog je imao velike zasluge.

Protutnjao je po levoj strani i ubacio loptu pred gol Borusije, a Bore se najbolje snašao za 2:0.

Do kraja poluvremena videli smo po stativu na obe strane, ali se rezultat nije menjao, pa se činilo da je to gotovo.

Međutim, Borusija zapela iz svih snaga u nastavku i spremila se za furiozan finiš.

Preokret je najavio greškom Martin Hintereger, posle čega je Erling Haland pasom razbio celu odbranu i omogućio zicer Torganu Azaru, koji to koristi.

I kada se to najmanje očekivao, Ajntraht je poklekao.Za samo tri minuta dva brzopotezna gola Borusije u samom finišu, za neverovatan trijumf.

Džud Belingem je iz lepe akcije izjednačio, što je bio potpuni šok za domaćina. Ali ni to nije bilo sve jer je konačni udarac zadao Mahmud Daud još lepšom “kiflom” nekoliko trenutaka kasnije.

Borusija na šokantan način odnela ceo plen iz Frankfurt.