Bleda Barselona minimalno protiv ,,fenjeraša“

Fudbaleri Barselone, pobedili su na gostovanju ekipu Ueske u okviru 17. kola španske La Lige rezultatom 0:1 (0:1). Ovo je bio 500. meč Lionela Mesija u La Ligi, a svojom asistencijom na današnjem meču, došao je do cifre od 300 asistencija u dresu Barselone.

Barselona je od samog početka nametnula svoj stil igre, a ekipa Ueske nije imala šut u okvir gola u prvom poluvremenu.

U 27. minutu, Mesi je pronašao De Jonga koji je fantastičnim udarcem savladao golmana Ueske, Fernandeza (0:1).

U drugom poluvremenu, Ueska je bila fokusirana na odbranu gola, a jedinu pravu šansu u drugom poluvremenu, imao je Mesi u 69. minutu.

Nakon ovog meča, Barselona zauzima 5. poziciju sa 28 osvojenih bodova, dok je Ueska poslednja sa 12 osvojenih bodova.