Bejl je junak, Totenhem u Ligi Konferencija! (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema slavili su na gostovanju protiv Lestera sa 2:4.

Domaćin je odlično otvorio meč i poveo u 18. minutu. Entoni Tejlor je pokazao na belu tačku Vardi je preuzeo odgovornost i matirao Lorisa za  0:1.

Pred kraj prvog poluvremena gosti su stigli do izjednačenja strelac je bio Kejn.

Na startu drugog dela igre novi penal za domaće Vardi je ponovo bio siguran i Lester je poveo sa 2:1. Krenuli su gosti onda na sve ili ništa i to im se ispaltilo.  Novo izjednačenje je stiglo u 76. minutu kada je veliki kiks napravio Šmajhel i postigao autogol.

U 87.minutu veliki preokret gostiju Bejl je postigao gol za 2:3. A onda u 96. minutu fenomenalni Velšanin drugim golom na meču postavlja konačan rezultat 2:4.

Totenhem je ovom pobedom pomogao gradskom rivalu Čelsiju da dodje do mesta koje vodi u Ligu Šampiona.