Baloteli u svom stilu. Na ovaj način je pokazao da nije “bez mozga”! (VIDEO)

Kontroverzni italijanski fudbaler Mario Baloteli obeležio je sinoćnji remi između Bešiktaša i Adana Demirspora. Rezultat je na kraju glasio 3:3 pošto je u drugom poluvremenu golom i asistencijom direktno spasio svoj tim poraza.

Bešiktaš je u meču 6. kola vodio sa velikih 3:0, a do prednosti je stigao golovima Montera u 20, Jozefa u 43. i Jilmaza u 52. minutu.

Ipak, Anada je u 60. minutu smanjila prednost, a nadu u čudo svojoj ekipi je dao upravo Baloteli golom u 79. minutu, nakon što je ušao u igru.

Pogodak je proslavio provocirajući trenera domaćeg tima, koji je nedavno izjavio da Baloteli “nema mozak”, a fudbaler mu je odgovorio na njemu svojstven način.

Italijan je dao ogroman doprinos i u izjednačujućem golu gostujućeg tima i to u sedmom minutu nadoknade vremena.