Atletiko preokretom do titule šampiona Španije! (VIDEO)

Fudbaleri Atletiko Madrida novi su šampioni Španije. Oni su u poslednjem kolu savladali ekipu Valjadolida posle peokreta  1:2.

Domaća ekipa je dobro otvorila utakmicu i povela  sa 1:0 već u 18. minutu Markos Andre je asistirao, a Plano matirao Jana Oblaka. Atletiko je pokušavao da izjednači ali  im to nije uspelo u prvom delu igre i na odmor se otišlo sa rezultamom 1:0.

Drugo poluvreme  gosti su bolje otvorili i izjednačenje je stiglo u 57. minutu Karasko je asistirao a Korea pogodio za 1:1.  U 67.  minutu gosti stižu do preokreta a strelac je bio ko drugi nego fenomenalni Luis Suarez.

Do kraja meča nismo videli puno prilika rezultat je ostao nepromenjen i Atletiko Madrid je postao novi šampion  Španije.